Krõbeda kooriku all tuksub võimas süda!

Leivasõber tunneb Rukki- ning Terataskut nagu oma taskut, sest idandatud teradega kiudainerikkad koorikleivad on rahva lemmikuks olnud juba pikki aastaid.

Sel suvel on Rukkitaskul ja Terataskul sulle varuks suur üllatus.

Suure üllatuse nimi on Cupra Formentor: võimas ja stiilne kupee-linnamaastur, mis paneb südame kiiremini tuksuma juba ainult peale vaadates. Aga sõites… – seda saad loodetavasti ise kogeda, sest Cupra võtmed võivad hea õnne korral maanduda just sinu taskus!

Lisaks lähevad kampaanias loosi 4 elektritõukeratast Velt Smart Eco.

Kui linnamaastur peakski käest libisema, siis tõuksilenks võib ikkagi näppude vahele jääda!

Igal juhul osta kampaanias osalemiseks Rukkitasku või Teratasku, registreeri ostutšekk siinsamas lehel ja looda paremat! Võiduvõimaluse suurendamiseks võid ka ostu korrata, sest Eesti Pagari koorikleivad tasku pihta ei käi!

Head loosiõnne!

Kampaania toimub 01.06–31.07.2024

Hoia ostutšekk kindlasti alles!

Tooted

  • Rukkitasku
  • Teratasku 280g/ 4tk

Auhinnad

Peaauhind: CUPRA Formentor Topautost

Lisaauhinnad: 4 elektritõukeratast Velt Smart Eco Velt Motocenterilt

Retseptid

KAMPAANIA REEGLID

 

Kampaania”PANE VÕTMED TASKU!” on 01.06.2024–31.07.2024 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab AS Eesti Pagar (edaspidi korraldaja), registrikoodiga 10080750, asukohaga Järva maakond, Paide linn, Tööstuse tn 34, 72720, Eesti.

Käesolevate tingimustega kehtestatakse kampaania reeglid. Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.

Kampaanias ei ole lubatud osaleda Eesti Pagar ASi ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade töötajatel ning nende pereliikmetel.

KAMPAANIAS OSALEMINE JA AUHINNAD:

TOOTED:

Kampaanias osalevad tooted (edaspidi tooted):

Rukkitasku, EAN 4740086009820

Teratasku, EAN 4740086015395

OSALEMINE:

Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks kampaania toode ja registreerida ostutšeki number veebiaadressil: www.eestipagar.ee/tasku

AUHINNAD:

Kampaania auhinnafondis on 1 (üks) peaauhind – sõiduauto Cupra Formentor 1,5 TSI 110kW Topautost, väärtusega 33 009 € (kolmkümmend kolm tuhat üheksa eurot). Auhind sisaldab sõiduautot Cupra Formentor, sõiduki registreerimist ning ohutuspaketti 1kg tulekustutiga. Auhinnaauto on kleebitud kampaaniavärvides kleebistega. Auto originaalvärv – valge.

Lisaks loositakse kampaania lõpus välja 4 (neli) lisaauhinda, milleks on Elektritõukeratas Velt Smart Eco (must/sinine) Velt Motocenterilt. Ühe elektritõukeratta väärtuseks on 599 € (viisssada üheksakümmend üheksa eurot). Välja loositakse 4 elektritõukeratast.

Kampaania auhinnafond kokku: 35 405€ (kolmkümmend viis tuhat nelisada viis eurot).

LOOSIMISED JA VÕITJAD

Kampaaniaauhindade loosimisel osalevad kõik kampaania reeglite kohaselt veebis enne loosimise kuupäeva registreerinud isikud. Loosimiseks kasutatakse digitaalset algoritmi, mis valib võitjad välja juhuslikult.

02.08 loosimises osalevad kõik registreeringud, mis on tehtud alates 01.06.2024 kl 00:00:00 kuni 31.07.2024 kl 23:59:59.

02.08 loositakse välja 5 finalisti, kes saavad kutse lõpuloosimise laiv üritusele, mis toimub 12.08,  Cupra Garage salongis, Sõpruse pst 170, 13424, Tallinn.

12.08 loositakse laiv üritusel viie finalisti vahel välja kampaania auhinnad: 1 õnnelik võidab sõiduauto Cupra Formentor ning 4 ülejäänud finalisti võidavad elektritõukeratta.

Kampaanias osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra internetis registreerimise teel.

Võitjaid informeeritakse telefonikõne või e-maili teel. Auhindade üleandmine lepitakse kokku telefoni või e-maili teel.

 

Auhindade võitjate nimed avaldatakse kampaania lehel www.eestipagar.ee/tasku hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Võitjatega võetakse korraldaja esindaja poolt ühendust andmete ja auhinna kättetoimetamisviisi täpsustamiseks. Auhind toimetatakse võitjale peale andmete täpsustamist.

Juhul, kui auhinna võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud toote ostutšekki, millel oleva numbri ta edastas kampaania korraldajale veebi vahendusel või kui võitjaga ei ole õnnestunud ühendust saada viie tööpäeva jooksul, on korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata ning loosida välja uus võitja.

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras ja tähtaegadel.

Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas v.a juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.

Korraldajal on õigus nõuda ostutšeki esitamist ning kontrollida kõikide saadetud tšekinumbrite ehtsust. Auhinda ei väljastata, kui puudub ostutšekk või kui see on omandatud ebaausal teel. Auhinda ei väljastata ka siis, kui tšeki numbrit on võltsitud või moonutatud.

Korraldaja jätab omale õiguse muuta kampaania reegleid ning anda välja lisaauhindu.

Võitude väljaandmise lõpukuupäev: 02.09.2024

 

Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud reeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaaniatingimustega. Alaealise osaleja puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui osalejal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik kinnitab kampaania reeglitega tutvumist ning nendega nõustumist.

Kampaanias osaleja annab Korraldajale nõusoleku kampaania läbiviimise eesmärgil kasutada ja edastada kampaania korraldajale töötlemiseks oma isikuandmeid, sh kampaania võitjate nimede avaldamiseks Eesti Pagari kampaanialehel ja Eesti Pagari sotsiaalmeediakanalites, uudiskirjade saatmiseks ning samuti oma isikuandmete säilitamiseks kolme kuu jooksul pärast kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

Kampaania kohta saab lisateavet küsida ja tekkinud pretensioone esitada e-posti aadressil info@eestipagar.ee Laekunud küsimustele vastatakse kolme tööpäeva jooksul.

Pretensioone saab esitada kuni 02.09.2024

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teavitades sellest koheselt meedia vahendusel.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

AS Eesti Pagar töötleb kampaania käigus osaleja poolt esitatud isikuandmeid vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele kampaania läbiviimise eesmärgil.

Kampaanias osaleja annab AS Eesti Pagarile nõusoleku töödelda esitatud andmeid järgnevatel eesmärkidel: kampaania tulemuste kohta kokkuvõtete tegemiseks; kampaaniaga seotud koostööpartneritele info edastamiseks; võitjate välja loosimiseks ja nende teavitamiseks; võitja nime avaldamiseks kampaania veebilehel, uudiskirjade saatmiseks.

Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot AS Eesti Pagari poolt isikuandmete töötlemise kohta. Selleks tuleb saata e-mail aadressile: info@eestipagar.ee. Isikuandmete vastutav töötleja on AS Eesti Pagar, registrikood 10080750 (asukoht: Tööstuse 34, 72720 Paide).

Kogutud andmeid säilitatakse 3 kuud alates kampaania lõpukuupäevast ehk kuni 31.10.2024.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teavitades sellest koheselt meedia vahendusel.