Osta Rehe tooteid ja võida Iglusaun!

Osta Rehe tooteid ja osale kampaanias!

Osta Rehe tooteid, registreeri ostutšekk ja osaledki auhinnamängus. Mida rohkem ostutšekke kampaania auhinnamängus registreerid, seda suurem on Sinu võiduvõimalus! Tšekki saad registreerida SIIN!
NB! Ostutšekk hoia kindlasti alles – auhinna saad kätte ostutšeki esitamisel!

Kampaaniatooted on Eesti Pagari Rehe koorikleib 150g, Rehe rukkileib 390g, Rehe rukkileib 600g, Rehe rukkileib 290g, Rehe rukkileib 800g ja Rehe teraleib 390g.

Iglusaun on väljast viimistletud kuuselaastudest. Lava materjaliks on kasutatud haaba, põrandakatteks on hööveldatud kuuselauad. Ühe sauna valmistamiseks on kokku kasutatud üle 2500 laastu, millest igaüks on käsitsi paika sobitatud ja vajadusel kirvega parajaks tahutud. Seetõttu on iga meie saun unikaalne.

Iglusauna leil lööb karvad mõnusalt turri, sest kumera kujuga majakeses liigub leil kavalaid teid pidi. Parimad leiliomadused avalduvad 70-80 kraadi juures, kuid toimib suurepäraselt ka suurematel kuumustel. Rohkem leiliwww.iglusaun.ee

Iglusaun loositakse välja 4. detsembril.

Lisaks iglusaunale loosime igal tööpäeval välja 10 kohevat Rehe saunalina.

Hüva isu ja head leili!
http://www.eestipagar.ee/rehe/

Rehe_EP_bannerTähista Eesti Vabariigi sünnipäeva musta leivaga!

Ta sündis tuhat aastat tagasi, kui jagasime maad teistega. Ta oli tarkuse edasikandja, kes kasvatas üles haritud rahva omaenda riigiga. Raskel ajal toitis ta meie lootust, et me vaim ei murduks. Teda jagades oleme jäänud siia pidama. Selline jõud on mustas leivas.

Loe huvitavaid fakte leiva kohta siit.
Ära unusta Perenaist!

Saada juba täna oma kallimale naistepäeva tervitus. Sisesta tema nimi ja e-maili aadress, vali sobiv kaardikujundus ning meie paneme e-tervituse õigel päeval teele.

Kõigi Perenaise meelespidajate ja kaardisaajate vahel loosime välja romantilise puhkuse kahele Grand Rose SPAs!

E-kaardi leiad siit!

Valentinipäeva Grand Rose SPA paketi loosi võitja on Holger Saare. Palju õnne! Holger, teiega võetakse ühendust.
Naistepäeva loosi võitja on Eva Kaukver. Palju õnne! Teiega võetakse ühendust.