Ostes sügavkülmutatud tooteid, võid võita reisi palmisaarele!

skjae_sugis_2016_est_kodukas

Ajavahemikul 03.10 – 30.11.2016 osta kauplusest korraga 3 pakki Eesti Pagari sügavkülmutatud tooteid ning registreeri ostutšekk http://eestipagar.ee/palmisaar/ .

Ostutšeki kood tuleb sisestada kampaanialehel www.eestipagar.ee/palmisaar. Kõikide koodi registreerinute vahel läheb kampaania lõpus loosi 1500 € väärtuses reisikupong vabalt valitud sihtkohta ning 300 kasti Eesti Pagari sügavkülmutatud tooteid.

Tutvu kampaania reeglitega siin.
Ostes Rehe tooteid void võita Škoda Superb Combi!

rehe_koduleht

Škoda Superb Combi sahiseb mööda linnatänavaid ja metsateid nagu viljapõld päikeseloojangul. Erakordse disainiga masin mahutab terve pere ja ei vea kunagi alt – selle eest veab kõiki ja kõike sujuvalt edasi. Kvaliteetne siseviimistlus on edukalt kombineeritud 5* turvalisusega. Säärase automobiiliga võiks üks õige Rehe leiva sõber ringi sõita küll.

Lisaauhinnaks saavad Rehe leiva kampaanias osalejad pretendeerida imelistele Woolish pleedidele. Woolish on neljandat põlve Eestis, Viljandis, tegutsev kudumeid disainiv ja tootev ettevõte. Ajalooliselt juba 1928. aastal alguse saanud firma on loonud kordumatu seeria pehmeid lambavillaseid kodutekstiile. Säärase uhke pleediga ei hakka iial külm. Küll on mõnus Woolishi päevatekiga talvekuudel kamina ees mõnuleda ja Rehe leivaga maiustada.

Woolishi pleede loosime iga nädal 10 tükki.

Võimsa peaauhinna Škoda Superb Combi loosimine toimub 05. detsembril 2016.

www.eestipagar.ee/rehe